Maxana   >   pončá

pončá Zrušiť štítok

 

Z tradičného odevu amerických indiánov a pôvodných obyvateľov Mexika sa pončo stalo absolútnym must have kúskom jesene a zimy. Kus oblečenia, ktorý vás v prechodnom období zahreje tak akurát, je nositeľný, absolútne trendy a zábavný na to? Je zaručené, že si tento kúsok zamilujete. Preto ho tiež zvolili, skombinovali a nafotili Ne-Obyčajné ženy.

  • Mili:
    "Milujem pleteniny a sama vlastným niekoľko kúskov pončá. Šedá je pre mňa farbou jesene. Tentokrát som chcela vyskúšať niečo čo zvyčajne nenosím a tak som zvolila ako doplnok baret. Musím povedať, že som sa v ňom vôbec necítila zle. K jeseni patrí dážď a tak som outfit doplnila dáždnikom. ""
  • danny:
    "Vždy som žila v domnení, že kvôli svojmu väčšiemu hrudníka nemôžem nosiť pončo. Pretože, som si myslela že by nevynikol môj pas a ja by som vyzerala neforemne. Potom som uvidela jeden kúsok v prvosienka a už len ľahkosť a jemnosť materiálu ma presvedčila, aby som ho aspoň skúsila. V kombinácii zopnutie predného dielu pončá s opaskom som bola nadšená. Baret na hlave dodal celému modelu nádych Paríža a to je presne to čo ja milujem. Takže ak chcete vyzerať elegantná a zmyselná dáma z Paríža len do toho. "
  • Gábi:
  • "Pončo-pelerínky patrí neodmysliteľne do môjho šatníka. Tento kúsok je však iný. Je ľahký a veľmi príjemný. Veľmi vhodný aj k vrstvenie oblečenia. Zakryje nedostatky. Pod Ponce sa ukrýva ešte tunelík, ktorý nielen krásne hreje bedrá, ale je vhodný aj k vrstvenie, nahradí Vám sukienku. K jeseni pre mňa patrí aj doplnky akým je baret, rukavice či dáždnik o ktorej som tento outfit oživila. kvetinka zaplnila "prázdny priestor" a veľmi sa mi na Ponce páči. "

Radí sa podľa

BAMBUSOVÉ LEGÍNY, Maxana

BAMBUSOVÉ LEGÍNY

od 18,30 €

Dostupné ve velikostechS M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL

Tlačené katalógy

Akcia týždňa