Maxana   >   Jarný plus size elegance

Jarný plus size elegance Zrušiť štítok

  • Mili:
    "Milujem pohodlnú elegantnú módu a keď je v nej kúsok rebélie ... Na schôdzku či kávu s kamarátkou som volila strečové a teda pohodlné kúsky oblečenia. Keďže som legínové tak opäť vyhrali bambusky, tie už nedám z ruky. Dlhé tričko s dlhými rukávmi a okrúhlym výstrihom bielej farby ma zaujalo svojou poddajnosťou. Skvele sedlo a mala som pocit, že ho snáď ani nemám. vestičky som skúsila prvýkrát a musím priznať, že už má svoje miesto aj v mojom šatníku. Nemôžem opomenúť čierny ľahký kabátik keby sa ochladilo. a čerešnička bol nádherný šál malinovej farby. V týchto dňoch je neoddeliteľnou súčasťou aj dáždnik. Celkovo pre mňa perfektné a veľmi pohodlné kúsky. "
  • Gábi:
    "Táto kombinácia krásne rozžiarila. Nikdy sa nevzdám svojej obľúbenej čiernej farby, avšak v kombinácii šedej a červenej sa mi podarilo vytvoriť oživený outfit. Asymetria svetra-pončá, ktoré je vpredu s dlhšími cípmi Vám umožní s týmto kúskom byť veľmi šik a krásne predĺži postavu , je to veľmi vydarený kúsok z dielne Maxana. Krásne padnúce červené tričko dodalo šmrnc a tú pravú iskru. Neoddeliteľnou súčasťou môjho šatníka sú aj legíny. legíny z bambusu sú v páse na gumu, nikde netlačí a sú veľmi príjemné. "
  • danny:
    "Londýnsky štýl plný elegancie a pôvabu. Presne toto spĺňa tento úžasný kabát. Ideálna dĺžka, krásne kovové zdobenie na rukávoch a to, že sa dá kabát utiahnuť v páse, je pre nás ženy veľmi dôležité. A Jedine takto totiž môžeme nechať plne vyniknúť náš pas. Materiál kabátiku je z imitácie jemnej kože a piesková farba je tento rok v móde. Fialové tričko s riasením nádherne padne ako druhá koža a vďaka materiálu z bambusu sa nemusíte obávať potenie. Bambusové legíny krásne tvarujú nohy a nešmýkajú dole. Čiernu sukní všetko krásne zakončíte a môžete vyraziť nielen do slovenských ulíc. "

Radí sa podľa

Posledné kusy