UPOZORNENIE

Zadaným parametrům neodpovídá žádný produkt.

Maxana   >   Jar 2016 v plus size móde

Jar 2016 v plus size móde Zrušiť štítok

Ne-Obyčajné po dohode s nami dostali opäť voľnú ruku použiť akékoľvek oblečenie z kolekcie jar-leto 2016 a ukázať Vám inšpiráciu ako jednotlivé kúsky kombinovať či vrstviť. "Je potrebné experimentovať. Nebáť sa módy. Móda sa neustále mení a my Vám ukážeme čo uprednostňujeme a čo sa nám osobne líbí.K dispozícii nám bolo všetko čo nájdete v katalógu jar-leto 2016. Každá sme si vybrala podľa svojho gusta, svojho cítenia . "

  • Gábi:
    "Ľahká elegancia je pre mňa veľmi prijateľne nositeľná. Tieto veľmi jednoduché šaty som si obľúbila natoľko, že sú už v mojom šatníku. Mám rada hlbšie výstrihy a preto sú šaty za príplatok upravené podľa mojej požiadavky. Užšie na ramenách a tým spadol ktorej aj výstrih . šaty majú nápadný pruh cez boky a pôsobia veľmi sexy dojmom. Pod šaty mám krásnu podprsenku, ktorá vo výstrihu vynikne. Outfit som doplnila kabelkou, pre každú ženu je nenahraditeľná. Krk mi zdobí šperk. "
  • danny:
    "S jarou prichádza blížiacou sa myšlienka na leto, a tak som okamžite vedela, že tieto námornícke šaty musím mať. A pretože na jar občas býva chladno a šaty majú len kratučký rukáv, obliekla som si pod šaty úžasné červené tričko, ktoré ako vidíte krásne priľne k telu a nikde neodstáva. Legíny celému outfitu dodávajú pohodlie. Šatka do vlasov krásne skrotí kadere a červené písanie je čerešničkou v tomto krásnom modelu. "
  • Mili:
  • "V tomto oblečení som sa cítila veľmi pohodlne. Zvolila som šaty so všitým čiernym opaskom a nádherným jemným vzorom šedej farby. Bambusové čierne legíny a ako doplnok čierne korále, šatka, kabelku a kvetinu do vlasov marhuľovej farby."

Posledné kusy