Petrklíč   >   Veľkostné tabuľky

Veľkostné tabuľky

Porovnajte Vaše miery s tabuľkou a stanovte Vašu veľkosť. Podľa správne nameraných hodnôt ľahko nájdete objednávacie veľkosti. Keďže si oblečenie nemôžete vopred vyskúšať, presné meranie znamená, že oblečenie Vám lepšie padne.

Veľkostných tabuliek je niekoľko: základná sa delí na veľkosti pre ženy, mužov a deti, potom podľa druhu odevu - šaty, košele, spodná bielizeň či pyžamo. Nehovoriac o tom, že u každého výrobcu sa veľkosti môžu líšiť. Je preto potrebné starostlivo skontrolovať tabuľku, ktorá je súčasťou každého vloženého produktu v našom e-shope. Hodnoty v tabuľkách nie sú rozmery konkrétneho oblečenia, ale siluety, ktorá je odevu určená. Šírky popr. dĺžky odevov sú závislé od samotného druhu a prídavku na voľnosť (spodná bielizeň, voľné košele, vypasovaná blúzka, atď)

Ako zistiť rozmery?

Merajte vždy tesne pri tele, nechajte na sebe iba spodnú bielizeň a narovnajte sa. Poproste niekoho z Vašich blízkych, aby Vám pomohol, tým bude meranie presnejšie.

Všetky miery sú udávané v cm.

 

DÁMSKE OBLEČENIE

 

DÁMSKE SPODNÉ PRÁDLO

podprsenky:

Bavlnené košieľky a nohavičky:

PÁNSKE a DETSKÉ OBLEČENIE

Veľkostné tabuľky pánskeho a detského oblečenia nájdete pre svoju rôznorodosť vždy u konkrétneho produktu v našom e-shope.

Posledné kusy