Petrklíč   >   Vaše otázky

Vaše otázky

Priestor pre najčastejšie otázky. Ak máte ďalšie ... pýtajte sa.

Aké sú dĺžky výrobkov - dlhé / krátke?

Pri každom výrobku je uvedená aj dĺžka, ktorá sa odvíja od strihu a charakteru odevu. Dĺžka je tiež závislá na samotnej veľkosti produktu. Vo väčšine prípadov vychádza konštrukcia dĺžky z proporcií konfekčných veľkostí. Výrobky, ktoré ponúkame v dvoch dĺžkach, sú potom v katalógu vždy označené:

Pri vybraných druhov oblečenia ponúkame zvoliť si vlastnú dĺžku nohavíc, rukávov a pod. Túto možnosť ponúkame za príplatok 10% z ceny daného modelu. Modely s možnosťou prispôsobenia dĺžky sú v katalógu označené ikonkou:

Môžem si objednať katalóg a koľko stojí?

Katalóg zasielame úplne zadarmo. Stačí nás kontaktovať poštou, telefonicky či e-mailom. Najrýchlejšie však katalóg získate vyplnením internetového objednávacieho formulára.

Má Maxana kamenné obchody?

Jediná prevádzkovaná predajňa je na Morave v Českej republike vo Frýdku-Místku, Ul. Míru 2065. Otváracia doba je od pondelka do piatku (8:00 - 17:00 hod).

Je možné tovar vrátiť alebo vymeniť?

Nákupom na internete nič neriskujete. Tovar, ktorý Vám nebude akokoľvek vyhovovať, môžete do jedného mesiaca bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť za iný tovar. Podrobnosti, ako tovar vrátiť alebo vymeniť, nájdete na návratke, ktorú nájdete vo vnútri svojej došlej zásielky.

Ak máte otázku, na ktorú ste tu nenašli odpoveď, napíšte nám na info@maxana.sk a my Vám radi odpovieme.

Tovar z kategórie Výpredaj nad 23 €
bez poštovného

Akcia týždňa