Petrklíč   >   Reklamácia

Reklamácia

 

Na všetok tovar je poskytnutá záruka 24 mesiacov vzťahujúce sa na výrobné vady (§ 620 a násl. Sb. Občanského zákoníku ČR). Tovar, ktorý Vám z akýchkoľvek dôvodov nevyhovuje, môžete do 14 dní NEpoužitý vrátiť späť. Ak nebude poškodený, radi Vám ich vymeníme bez ďalšieho účtovania expedičného poplatku alebo vrátime peniaze, vrátane sumy, ktorú ste zaplatili za exp. poplatok (platí pre objednávky prijaté po 1.10.2011). Tovar späť nezasielajte na dobierku, takúto zásielku nepreberáme, ale vraciame ju ako nevyžiadanú.

Ak nebude poškodený, radi Vám ich vymeníme bez ďalšieho účtovania expedičného poplatku alebo vrátime peniaze. Tovar späť nezasielajte na dobierku, takúto zásielku nepreberáme, ale vraciame ju ako nevyžiadanú.Pri vrátení alebo výmene nezabudnite vložiť do zásielky správu o tom, ako s balíčkom naložiť, či žiadate výmenu alebo vrátenie peňazí, ďalej potom kópiu predajky alebo čitateľné meno a adresu, na ktorú bola pôvodná objednávka zaslaná. Na vybavenie reklamácií si vyhradzujeme dobu 30 dní (§ 19 Sb. Zákon o ochraně spotřebitele ČR). Peniaze je možné vrátiť iba na meno, na ktoré bola vystavená predajka.

Ak reklamujete alebo vraciate výrobok, na ktorý je viazaný DARČEK, zašlite ho prosím späť vrátane tohto darčeka.

Ak si pri výrobku zvolíte dĺžku "na mieru", takýto výrobok nie je možné vrátiť alebo vymeniť (§ 53, ods. 8c Zb. Občianskeho zákonníka)

Všetky informácie môžete žiadať na tel. 0 220 240 038 alebo +420 558 436 463 v pracovné dni od 8 - 17 hod.

Reklamačný formulár stiahnite tu

Posledné kusy