Petrklíč   >   Ako nakupovať

Ako nakupovať

Objednávanie tovaru

Tovar si môžete objednať poštou, telefonicky, pomocou SMS správy alebo cez internet prostredníctvom www.Maxana.sk (návod nájdete TU). Každá takto odoslaná objednávka sa považuje za záväznú.

Pri písomnom objednávaní vypíšte čitateľne paličkovým písmom názov výrobku, objednávacie číslo, veľkosť a počet kusov. Venujte, prosím, pozornosť veľkostnom tabuľkám k príslušným výrobkom. Ušetríte si tak prácu s výmenou za zodpovedajúcu veľkosť. Nezabudnite na úplnú adresu s menom, Vaše telefónne číslo a prípadne i emailovú adresu. Neúplné a nečitateľné objednávky nemôžu byť spracované.
Ceny sú vrátane DPH.

Dodacia lehota

Objednávky vybavujeme obvykle do 3-4 týždňov. Ak nebude možné vybaviť zásielku do jedného mesiaca z dôvodu oneskorenia dodávky tovaru od výrobcu, budeme Vás o tom informovať a po dohode s Vami objednávku vybavíme čiastočne a zvyšný tovar zašleme bez účtovania expedičného poplatku. Tovar, ktorý Vám nemôžeme pre jeho objemnosť zaslať v jednom balíku, rozdelíme do viacerých zásielok, ale expedičný poplatok budeme účtovať len raz.

Podniková predajňa

V podnikovej predajni ponúkame tovar z predošlých katalógov s výraznou zľavou. Tovar z aktuálneho katalógu odporúčame najprv telefonicky objednať, pretože nemusí byť práve skladom. V našej predajni je možné na nový tovar uzavrieť objednávku, prípadne si výrobky prezrieť a vyskúšať, ak je tovar skladom.
Predajňu nájdete na adrese ul. Míru 2065, 738 01 Frýdek-Místek, Česká republika.
Ak máte o zlacnený tovar záujem, zavolajte v pracovné dni od 8 do 15 hod. na naše telefóny a my Vám oznámime, ak je výrobok na sklade. Objednávku môžete zaslať aj poštou a ak tovar z výpredaja nedostanete do 14-tich dní, znamená to, že je už vypredané. Objednávať môžete telefonicky, SMS, e-mailom alebo písomne na našej adrese.
V podnikovej predajni nemožno platiť kreditnou kartou.

Prevádzková doba predajne:
pondelok - piatok 8:00 - 15:00

Tel.: 0 220 240 038
Mob./SMS: +420 732 419 080
E-mail: info@maxana.sk

Ako správne napísať SMS objednávku?

OBJ * MENO * PRIEZVISKO * ULICEAČÍSLO * MESTO * PSČ * OBJEDNACÍČÍSLO.VELIKOST.POČETKUSŮ #
(Ak chcete objednať viac druhov tovaru, oddeľujte je * - viď. Príklad)
Príklad:
OBJ * Jan * Novak * Lipova53 * Brno * 60200 * 79139.3XL.1 * 79142.3XL.1 #

SMS správu odošlite na číslo +420 736 60 60 60 alebo +420 721 28 64 66
Cena SMS je podľa tarifu Vášho operátora.

Posledné kusy